#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Політика

"Газпром" не забронював додаткові транзитні потужності (ВІДЕО)

17.01.2022
Російський "Газпром" не став бронювати на лютий додаткову транзитну потужність через Україну, а також потужність польської ділянки газопроводу Ямал – Європа.

Зазначається, що "Газпром" користується довгостроковим бронюванням українських потужностей обсягом 40 мільярдів кубометрів – це 109 мільйонів кубометрів на добу.

У січні російський монополіст використовує ці потужності наполовину: середнє прокачування за 15 днів становить 53 мільйони кубометрів на добу.

Водночас "Газпром" відмовився бронювати на лютий потужності польської ділянки газопроводу Ямал – Європа із запропонованих 89 мільйонів кубометрів на добу.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.