Новини
Україна
Гостомель

Франція допоможе з відбудовою військового містечка в Гостомелі

У рамках співробітництва планують відбудувати шість житлових будинків, школу та дитячий садок.

Франція допоможе з відбудовою військового містечка в Гостомелі - зображення

Спільно з міністеркою закордонних справ Франції Катрін Колонною та представниками компанії Neo Eco влада області підписала меморандум про відбудову військового містечка в Гостомелі. Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

"Французька компанія "Neo Eco" спеціалізується на повторному використанні відходів будівництва. У рамках співробітництва компанія планує відбудувати 6 житлових будинків, школу та дитячий садок. Пошкоджені бетонні конструкції будуть демонтовані, після чого матеріали перероблять за підтримки французької компанії і згодом зведуть нові екооб’єкти. У Гостомелі вже почався демонтаж будинків", –

голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба

Франція допоможе з відбудовою військового містечка в Гостомелі - зображення
Франція допоможе з відбудовою військового містечка в Гостомелі - 1 - зображення

До слова, місто-герой Гостомель один із найзруйнованіших населених пунктів Київщини, що потребує відновлення. Тож очільник області подякував французьким партнерам за те, що цей пілотний проєкт реалізовуватимуть саме на Київщині, і він стане прикладом для масштабування на всю Україну.

Як повідомлялося раніше, Гостомель постраждав майже на 40%: різного ступеня пошкодження зазнали 4 553 будівель із 11 874 наявних.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.