Новини
Україна-суспільство

ФОПи сплатили на 10% більше податків, ніж минулого року


Підприємці заробили для країни 27,5 млрд грн в умовах карантину.

Фото: pixabay

Як повідомляє "Опендатабот", у середньому кожен підприємець в Українi сплачує 15 тис. грн єдиного податку на рік.

"З початку пандемії українські підприємці працювали в умовах жорстоких змін. Локдауни приводили бiзнес до закриття, проводилися масові скорочення персоналу. Попри це, результати роботи економiки українських ФОПів, так званої фопономікі, за 2020 рік несподівано здивували"

Опендатабот

Зазначається, що за останні 9 років надходження від підприємців зросли у 27 разів, і щороку кількість надходжень збільшується приблизно на 3 млрд грн.

Наразі в Україні зареєстровано 1,9 млн ФОПів, тоді як у минулому році нараховувалося 1,88 млн бізнесів. Їхня кількість зростає повільно: протягом року вона у середньому збільшувалася на 2 тис. щомісяця.

Нагадаємо, раніше "Погляд" повідомляв, що за “безкоштовні” державні послуги населення сплачує до 50% свого доходу. Також ми писали поради ФОПам – як уникнути боргів до бюджету.

​Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.