Фільм «Мої думки тихі» покажуть на кінофестивалі у Карлових Варах
Кінокартина «Мої думки тихі» режисера Антоніо Лукіча, потрапила до впливової програми East of the West Міжнародного кінофестивалю в Карлових Варах.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/ROA_0622-825x400.jpg)
У фільмі йдеться про 22- річного головного героя Вадима, який працює звукорежисером. Автори фільму визначили його як занудну людину. Згідно зсюжету, молодий чоловік вирішив назавжди виїхати в Канаду. Але перед цим він отримав завдання записати голос рідкісного птаха, який мешкає в горах на Закарпатті. Тож головний герой відправляється у гори зі своїм дідусем і там його наздоганяють філософські роздуми.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/5ced01f705c80.jpeg)
Раніше кінострічка «Мої думки тихі» отримала головну нагороду індустріальної платформи Meeting Point Vilnius.