Фестиваль "Повір у себе" в Миронівці
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/80999105_584475129007626_6018352580269178880_o.jpg)
Творчі майстер-класи для малечі, виступи артистів, подарунки, спілкування і святкове пригощання у вигляді солодкого столу - так привітали у Миронівці особливих діток на заході до Дня Святого Миколая.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/80028126_584475962340876_8092778963413237760_o.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/79746102_584475792340893_5287204736804585472_o.jpg)
Вітали особливих діток в рамках щорічного фестивалю «Повір у себе», посадовці Миронівської міської ради вручили дипломи вихованцям гуртків Центру дитячої та юнацької творчості Коломієць Евеліні, Гнітецькій Діані, Палагнюк Діані, Рискалю Олександру, Шевченку Дмитру, Коваленку Роману, а всім – солодкі подарунки та сувеніри з символікою міста.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/80101588_584481659006973_6480978011825897472_o.jpg)