Фестиваль дитячо-юнацького футболу "Zоряний CUP": СК "Вертикаль" з Обухова - бронзовий призер
У Карапишах на Миронівщині відбувся черговий етап дитячого футбольного фестивалю "Zоряний CUP" серед гравців 2013 року народження.
Переможцем змагань стала команда Футбольного клубу "Майстер" з Харкова, срібні нагороди турніру вибороли представники Житомира - ФК "Полісся", а бронза поїхала до Обухова, футбольний колектив з Київщини СК "Вертикаль" посів почесне третє місце.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/80452960_1546894448796105_2768784571838234624_n.jpg)
Учасниками футбольного дійства були наступні колективи: ФК "Арсенал" (Біла Церква), ФК "Зміна-Оболонь" (Київ), ФК "Полісся-2" (Житомир), ФК "Майстер-2" (Харків), ФК "Арсік" (Біла Церква), ФК "Фенікс" (Житомир) та дві команди з Вінниці.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/81365972_1546893945462822_2954941476787716096_n.jpg)
Всіх учасників було нагороджено пам'ятними медалями, а кращі у номінаціях отримали індивідуальні призи.
Фото зі сторінки СК "Вертикаль-Обухів"