Фестиваль думок 2019: почався прийом заявок
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/D184D0B5D181D182D0B8D0B2D0B0D0BBD18C20D0B4D183D0BCD0BED0BA-1.png)
7 вересня у Сєвєродонецьку на Луганщині відбудеться всеукраїнський фестиваль креативних ідей.
Освіта, наука, культура, екологія, реформи - до 9 червня фестиваль приймає теми, які цікавлять членів громад. Крім того, можна стати волонтером фестивалю, подавши відповідну заявку.
Фестиваль думок - це великий майданчик для дискусій та обміну досвідом для розвитку місцевого самоврядування. В рамках заходу проводяться семінари, лекції, концерти та майстер-класи.
Фестиваль думок проводиться за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії, організації MTÜ Mondo та благойдійного фонду "Восток - SOS".