#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Здоров'я
Київ

Фейкова тривога: у Києві НЕ зареєстровано смертельного коронавірусу з Китаю

27.01.2020 Надiя Проценко 0

Сьогодні, 27 січня, Київський міський лабораторний центр МОЗ України повідомив про підтверджені випадки захворювання на грип та віруси, серед них згадувався коронавірус. Після появи цього повідомлення кілька українських ЗМІ та телеканалів повідомили про перший випадок зараження коронавірусом, тож у читачів чи глядачів могло скластися хибне враження, що у Києві виявили зараження коронавірусом 2019-nCoV з Китаю.

Фейкова тривога: у Києві НЕ зареєстровано смертельного коронавірусу з Китаю

Наразі Київський міський лабораторний центр МОЗ України оновив повідомлення, наголосивши, що китайський коронавірус у Києві не виявлено. «ВИДІЛЕНИЙ нами коронавірус (HKU1) циркулює на території України десятиріччями та як правило, викликає захворювання верхніх дихальних шляхів легкого або середнього ступеню тяжкості», – йдеться у повідомленні.

Таким чином, в Україні станом на 27 січня 2020 року НЕ ЗАФІКСОВАНО жодного випадку НОВОГО коронавірусу (2019-nCoV), спалах якого відбувся в Китаї.