#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Фастів
Культура
Події

Фастівський митець переміг на міжнародному фестивалі

08.07.2019 Александр Чернышенко 0

Нещодавно у Львові відбувся Міжнародний фестиваль архітектури і мистецтв  «ВЕЖА», який проходить там щороку. Тема цьогорічного фестивалю була «Де?КОНСТРУКЦІЯ».

Фастів на львівському фестивалі представляв Олександр Харченко, який здобув на ньому перше місце у конкурсі інсталяцій, розділивши перемогу з іншою жіночою командою у складі Ірини Качмарик, Христини Підлісецької та Христини Пундак.

Фастівчанин представив на конкурсі свою переможну роботу під назвою «Трансформація». Задана тема роботи була - «Початок». Для місця розташування інсталяції Олександр обрав льох, де раніше зберігали лід чи провінцію. Інсталяція Олександра, виготовлена із склоарматури, зображала трансформацію сніжинки в краплину під відповідний музичний супровід, адже вода є Початком всього живого.

Завдяки перемозі на фестивалі, фастівський митець виграв подорож до Австрії.

Також на фестивалі фастівчанин розповів про власне бажання організації міжнародних мистецьких резиденцій на території занедбаних замків та палаців, з метою збереження та розвитку подібних зразків культурної спадщини світового рівня, які руйнуються від впливу часу та нашої байдужості.

Вітаємо Олександра Харченка з перемогою та бажаємо йому невичерпного натхнення та нових творчих злетів!

Фото фестивалю "Вежа" та Олександра Харченка.