Фастівський ґвалтівник власних дітей постане перед судом
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/aee927bba2c8bc6f9470c9a6de08b7e00534dd8a.jpg)
До суду скерували обвинувальний акт стосовно батька, який із товаришем впродовж двох років систематично ґвалтував своїх малолітніх дочок, про що вже повідомляв раніше "Погляд".
Про це повідомили у прокуратурі Київщини.
Прокуратура під час досудового розслідування встановила, що у Фастові батько двох дівчат з 2016 по листопад 2018 року спільно із своїм товаришем систематично вступали в статеві зносини, ґвалтували, розбещували та задовольняли статеву пристрасть неприродним способом з його малолітніми дочками та їхньою малолітньою подругою. Свої дії обвинувачені знімали на відео та поширювали в різноманітних закритих групах у месенджерах, отримуючи за це гроші.
Досудове розслідування завершене. 30 травня прокуратура скерувала обвинувальний акт до Фастівського міськрайонного суду Київської області для розгляду.
Зараз обвинувачений батько малолітніх потерпілих перебуває під вартою, а його знайомий, сплативши заставу визначену судом у розмірі 350 тис грн, вийшов з-під варти.
У разі доведення в суді їхньої вини вони можуть провести за ґратами наступні 15 років.