#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Фастів

Фастів відзначив 101-шу річницю підписання передвступного договору злуки УНР та ЗУНР

02.12.2019 Александр Чернышенко 0

101 рік тому, 1 грудня 1918 року цей договір був підписаний між двома українськими державними утвореннями – УНР та ЗУНР у залізничному вагоні на станції «Фастів».

Про це повідомили у Фастівській міській раді.

Тож 1 грудня 2019 року фастівчани святкували цю урочистість разом з гостями, як приїхали до міста на відзначення пам'ятної дати: представниками смт Нікольське Донецької області та культурно-освітнього центру «Кримська родина».

Перед урочистостями та концертом фастівські діти та приїжджа молодь взяли участь у  Флешмобі єднання, утворивши символічне серце.

Діти роззнайомилися та обмінялись приємними подарунками, а також спільно переглянули дві Книги – «Соборна Україна» та «Соборна Україна очима дітей», які були створені усією країною з нагоди святкування 100-річчя підписання Передвступного договору про Злуку УНР та ЗУНР у Фастові.

На святкування 101-ї річниці єднання України до Фастова також завітали гості на чолі з головою Меджлісу кримськотатарського народу Рефатом Чубаровим, адже сьогодні Фастів – добрий друг кримських татар.

У міському палаці культури відбувся святковий концерт під гаслом «Ми єдині - єдина Україна» , у якому взяли участь не лише фастівські колективи, а й зразковий вокально-хореографічний ансамбль "Арзу" кримськотатарського культурно-освітнього центру "Кримська родина", а також гості з смт Нікольське на Донеччині.

Фото та ілюстрації Фастівської міськради та Михайла Нетяжука.