Новини
Новини Київської області
Технології
Київщина-суспільство

Електронна податкова звітність на Київщині стає все популярнішою


В.о. начальника податкової служби області Орест Вітик зауважив, що 81% платників податків Київщини подають звітність в електронному вигляді

На сьогодні 141,6 тисяча платників податків Київщини обрали електронний варіант подачі звітності й  оцифровували свій документообіг. Якщо порівнювати з 2018-м роком, то їхня кількість збільшилась на 3,4%, або на 10 тисяч.

 «З кожним звітним періодом все більше платників податків долучаються до он-лайн спілкування з контролюючими органами. Аналізуючи у розрізі податків, форвардами подачі звітності в електронному вигляді зі стовідсотковою питомою вагою стали платники податку на додану вартість, а це 17,2 тисяч платників. На другому місці – подання звітності з  акцизного податку - 87,5%.  Звітність з податку на прибуток підприємств -79,1%  та єдиного податку - 59%», підкреслив  в.о. начальника Головного управління Державної податкової служби у Київській області Орест Вітик.

«Електронний кабінет платника», як інформує Головне управління ДПС у Київській області, нині діє за принципами прозорості, контрольованості, інтеграції із системами, що використовуються платниками податків, повноти функціоналу та спрощення процедури взаємодії платників податків та контролюючого органу та прискорення електронного документообігу між ними.

до «Електронного кабінету платника» можна увіти за посиланням, використовуючи електроний цифровий підпис будь-якого Акредитованого центру сертифікації ключів.

Про новації у податковому законодавстві та основні вимоги застосування норм Податкового кодексу України можнга дізнатися на офіційній Facebook-сторінці за посиланням.  

Фото з відкритих інтернет-ресурсів