Україна
Події

Ексзаступника міністра МВС внесли до бази "Миротворець"

Олександра Гогілашвілі звільнили напередодні, після скандалу, який він влаштував на блокпості на Донеччині.

Ексзаступника міністра МВС внесли до бази
Фото: Facebook

Як свідчать дані сайту, до бази центру “Миротворець” був внесений колишній заступник міністра Дениса Монастирського Олександр Гогілашвілі.

Ексчиновник потрапив на "Миротворець" за "порушення законодавства України про громадянство, напад на поліцейських при виконанні службових обов'язків та привласнення повноважень у спробі керівництва співробітниками Національної поліції України".

Зазначається також, що у листопаді 2015 року Гогілашвілі, який проживав деякий час у Росії, отримав вид на тимчасове проживання в Україні.  Разом з тим, точних даних про набуття ним українського громадянства у "Миротворця" немає.

Нагадаємо, колишній заступник голови МВС України Олександр Гогілашвілі має чинний паспорт громадянина Російської Федерації та індивідуальний податковий номер. До того ж стало відомо, що він притягувався до кримінальної відповідальності у 1998 році.

Раніше Гогілашвілі влаштував скандал із правоохоронцями на в'їзді в Донецьку область.

Після цього інциденту Володимир Зеленський закликав міністра та уряд розглянути питання про зняття його з посади заступника МВС України. Олександр Гогілашвілі прийняв рішення добровільно залишити посаду і написав заяву на звільнення.

Згодом стало відомо, що спецслужби перевірять його російське громадянство, зв'язки з російськими політиками, з наркоторгівлею, а також роль дружини Марії Левченко, яка є особистим помічником президента Володимира Зеленського.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.