Новини
Україна
Автоновини

Експерти визначили найекономніший електромобіль у світі

27.07.2019 Александр Чернышенко 0

Електромобілі стають дедалі популярнішими серед населення. Багато автолюбителів звертають увага на запас ходу електрокарів, але є ще дуже важливий показник електричних авто – їх енергоефективність.

Сьогодні автовиробники виробляють багато моделей енергоефективних електричних авто. В InsideEVs підготували докладний графік, в якому списком відображені сучасні електромобілі щодо їх енергоефективності.

Про це повідомляє Автоцентр.

Варто відзначити, що це важливий показник, який часто виявляється куди кориснішим, ніж «сухий» запас ходу. А витрата електроенергії в Вт на 1 км – це щось на кшталт паливної ефективності, але тільки у світі електромобілів.

Абсолютним лідером рейтингу виявився Hyundai Ioniq Electric 2019, який у комбінованому режимі витрачає лише 154 Вт/км. Також він виявився кращим для міської експлуатації, де витрачає 140 Вт/км.

Друге і третє місця у рейтингу посіли електромобілі компанії Tesla – Tesla Model 3 Standart Range Plus та Tesla Model 3 Standart Range відповідно. Електрокари творіння Ілона Маска зуміли обігнати корейський Hyundai тільки у швидкісній їзді на шосе — 169 Вт/км проти 172 Вт/км у Hyundai.

З повним списком перевірених електромобілів ви можете ознайомитися нижче:

Фото - Автоцентр.