Новини
Новини Київської області
Кримінальні новини

Ексначальника відділу прокуратури Київщини ув’язнили

За скоєний злочин його позбавлять волі на шість років.

Ексначальника відділу прокуратури Київщини ув’язнили - зображення

Сьогодні, 14 січня, Вищий антикорупційний суд виніс вирок по справі колишнього начальника відділу нагляду за додержанням законів територіальними органами поліції при провадженні досудового розслідування та підтриманням державного обвинувачення управління нагляду у кримінальних провадженнях прокуратури Київської області Володимира Чеботарьова. Його визнали винним у підбурюванні до надання хабара та шахрайстві, про це повідомило Слово і діло.

Ексначальника відділу прокуратури Київщини ув'язнять на шість років, а також конфіскують все належне йому майно та позбавлять чину юриста першого класу. Крім того, звинуваченому збільшили заставу до 1 240 500 грн. Також суд заборонив йому залишати Київ без дозволу суду; повідомляти суд про зміну місця проживання; здати закордонні паспорти і носити електронний браслет.

Зазначається, що наразі вирок не набув чинності, тож протягом 30 днів його можуть оскаржити в апеляційній палаті ВАКС.

Нагадаємо, наприкінці минулого року стало відомо, що на Київщині поліцейських хабарників позбавлять волі на п’ять років.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.