#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Кримінальні новини

На Київщині поліцейських хабарників позбавлять волі на п’ять років

31.12.2021
В суді доведено, що вони вимагали сплатити їм 10 тис. грн, аби не розпочинати кримінальне провадження.

На Київщині поліцейських хабарників позбавлять волі на п’ять років - зображення

Суд виніс вирок двом інспекторам поліції Київської області, яких підозрювали у хабарі. Вони вимагали гроші в громадянина за непритягнення його до кримінальної відповідальності, повідомляють в Київіській обласній прокуратурі.

Відомо, що поліцейські, коли встановили особу, причетну до крадіжки, вимагали в неї хабар.

"Поліцейські домовилися про зустріч із вказаним громадянином та повідомили, що у разі сплати ним 10 тис. грн вони не будуть розпочинати кримінальне провадження".

Київська обласна прокуратура

Гроші вони домовилися отримати двома частина, якраз після отримання останньої їх і затримали.

Хабарників засуджено до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах на 2 роки та з конфіскацією всього належного їм майна.

Обвинувачені подали апеляційні скарги, проте апеляційний суд залишив вирок суду першої інстанції без змін, а скарги – без задоволення.

Нагадаємо, мешканця Білої Церкви посадять за ґрати на 9 років за смертельне побиття знайомого.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.