Без рубрики
Новини
Головні новини
Ірпінь

Екс- мер Карплюк подався в огородники?


Традиційно партійні “лідери” починають загравати з потенційним лекторатом, починаючи з часів різдвяних “листівок” уздовж транспортних магістралей. Чим ближче до виборів, тим жвавішою і цікавішою стає  власне, політкампанія того чи іншого “народного обранця”. У конкурентній боротьбі за “хлібні” місця вони задіюють весь свій фінансовий і “людський” ресурс. Наприклад, ірпінські “діячі” і в місцевій річці ряску збирають, і віджимаються перед камерою на телебаченні, і школи геніїв вигадують, і на коліна стають перед східцями міськради, і дітям в обличчя солодощі кидають… Словом, “танцюють” публіку, як можуть. Проте в березні всіх “переграв” і  очолив топ-рейтинг “танцюючих” ірпінських політиків колишній мер, що під тиском громади і низки кримінальних справ, пішов з посади. Після звільнення Володимир Карплюк спробував “самореалізуватись” і в БЮТ, і в БПП, і серед екс-регіоналів. Наразі всі факти вказують на прихисток в партії діючого президента.

Але оскільки дорога туди звивиста і терниста, Володимир Карплюк вирішив пройти туди знайомими ірпінськими стежками, навпростець через людські  “городи”. А щоб бути до людей ближче, віднайшов екс-мер в собі нове захоплення - городиною і садоводством.

Так, місцевим городникам і садоводам, яких Карплюк, у свій час, позбавив і городів, і садків - тепер роздають календар з “ликом” лідера “Нових облич”, які системно знищують всю низькоповерхову приватну забудову.    

Так, на сесіях ірпінської міської ради Карплюк віддав під багатоповерхову забудову майже всі вільні присадибні ділянки в Ірпені. А коли вони закінчились, під ударом опинився і приватний сектор, забудову якого місцеві депутати погодили через, так званий, “оновлений Генеральний план Ірпеня”, який прийняли незаконними силовими методами за участі тітушок. Незгодних обмінювати своє приватне домоволодіння на квартиру від забудовника чекає травля і погрози.

Тож фірмова посмішка і “зворушлива” історія про тяжку працю на городі Карплюка у “календарі” виглядає як відверте знущання людини, яка за 4 роки на посаді ірпінського міського голови цинічно знищила екосистему міста і збудувала тут понад 1 млн кв метрів житла з порушенням законів та будівельних норм.

Цинізм ситуації полягає ще й у тому, що саме за наказом Карплюка в місцевих пенсіонерів забрали городи на території заплави, яка знаходиться поза межами міста, де землі оброблялись місцевими мешканцями понад 25 років. Потайки ділянки передали новим невідомим власникам, незважаючи на Указ Президента 1994 р. видати їх мешканцям міста. Попри звернення справжніх власників до Ірпінського та Києво-Святошинського судів, отримати землі назад у користування їм так і не вдалось. Згодом призначення цих ділянок змінили із сільськогосподарських — під забудову багатотисячних житлових масивів. Дивно, що лідеру партії “Нові обличчя” Карплюку, з такою кількістю злочинів перед громадою, вистачає нахабства і блюзнірства бажати містянам “щедрих врожаїв”, яких з його “доброї ласки” в Ірпені більше нема де вирощувати?!

На відео: Результат діяльності  Карплюка-”огородника”: в що перетворилися місця городів місцевих мешканців.