Новини
Україна
Київщина
Довкілля

Екосвідомість по-українськи: сортувати сміття, але продовжувати їсти м’ясо

22.07.2019 Бобрик Юлія 0

Більше половини українців намагаються не користуватися в побуті пластиком і поліетиленом, третина – вже сортує сміття, натомість зменшувати споживання м'яса майже ніхто не збираються. Компанія Kantar TNS поділилася результатами дослідження на тему «Екологічна свідомість українців», для якого опитала тисячу громадян України.

Відтак, за даними опитування для поліпшення екологічної ситуації в країні 78% готові сортувати сміття, а 60%, навіть, купувати товари в упаковці, що переробляється. Натомість прибирати околиці і купувати товари у екологічно свідомих виробників – лише 40%. Ще менше, 8% опитаних готові робити благодійні внески до екологічних організацій.

Проте 87% респондентів погодилося з тим, що людина і природа повинні співіснувати в гармонії та рівноправ’ї. Тож близько половини опитаних обмежують себе у використанні екологічно небезпечних матеріалів у їх побуті (53%), ще 29% планують почати це робити. Однак, зменшувати споживання м'яса українці не збираються – про це заявили 96% опитаних. Близько третини опитаних не обмежують споживання товарів, виготовлених з матеріалів тваринного походження (32%), ще стільки ж – обмежують (також 32%). П’ята частина респондентів взагалі не купують таких товарів (20%), 6% не звертають уваги на матеріал