Екосвідомість по-українськи: сортувати сміття, але продовжувати їсти м’ясо
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/22_pryroda1.jpg)
Більше половини українців намагаються не користуватися в побуті пластиком і поліетиленом, третина – вже сортує сміття, натомість зменшувати споживання м'яса майже ніхто не збираються. Компанія Kantar TNS поділилася результатами дослідження на тему «Екологічна свідомість українців», для якого опитала тисячу громадян України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/22_pryroda.png)
Відтак, за даними опитування для поліпшення екологічної ситуації в країні 78% готові сортувати сміття, а 60%, навіть, купувати товари в упаковці, що переробляється. Натомість прибирати околиці і купувати товари у екологічно свідомих виробників – лише 40%. Ще менше, 8% опитаних готові робити благодійні внески до екологічних організацій.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/22_pryroda5.png)
Проте 87% респондентів погодилося з тим, що людина і природа повинні співіснувати в гармонії та рівноправ’ї. Тож близько половини опитаних обмежують себе у використанні екологічно небезпечних матеріалів у їх побуті (53%), ще 29% планують почати це робити. Однак, зменшувати споживання м'яса українці не збираються – про це заявили 96% опитаних. Близько третини опитаних не обмежують споживання товарів, виготовлених з матеріалів тваринного походження (32%), ще стільки ж – обмежують (також 32%). П’ята частина респондентів взагалі не купують таких товарів (20%), 6% не звертають уваги на матеріал
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/22_pryroda2.png)