Новини
Біла Церква

Екологічне лихо в Узині: цукровий комбінат призупиняє роботу

27.06.2019 Александр Чернышенко 0

Днями  в Узині на Білоцерківщині відбувся черговий мітинг проти забруднення довкілля викидами шкідливих підприємств. Жителі міста вже не вперше виходять на вулиці міста з вимогою припинити отруювати місто шкідливими викидами.

Вони стверджують, що це випаровування отруйних речовин від діяльності біоетанолу місцевим підприємством “Узинський цукровий комбінат”. Підприємство під тиском обурення людей припинило свою роботу, проте на який термін невідомо.

Про це повідомляє ТСН.

Серед забруднюючих підприємств місцеві мешканці також називають місцевий свинокомплекс, та два м’ясопереробні підприємства.

На мітингу на запитання місцевих жителів відповідав заступник Узинського міського голови Станіслав Коваленко та представники свинокомплексу.

На сайті президента створили петицію проти забруднення довкілля, яка зібрала на сьогоднішній  момент зібрала 844 підписи.

Кілька днів тому в Узині мала проводилася перевірка смердючих підприємств міста. Першим перевірку мав пройти “Узин Агро Інвест”, але перевіряльників не допустили через нібито відсутність на місці директора та заступників, про що повідомляв "Погляд".

На початку липня узинці  планують провести ще один мітинг проти забруднення довкілля у місті.