Війна з Росією

Джонсон звинуватив Путіна у варварських нападах на мирних жителів України

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон звинуватив президента Російської Федерації у застосуванні "варварської та невибіркової тактики" щодо невинних мирних громадян в Україні.

Джонсон звинуватив Путіна у варварських нападах на мирних жителів України - зображення

Джонсон заявив це під час візиту до Польщі, що відбувається в рамках підтримки Британією союзників по НАТО.

Найрішучіше засуджуючи російського лідера, прем’єр-міністр Великої Британії сказав, що Росія готова "бомбардувати багатоквартирні будинки, закидати ракети у багатоповерхівки, вбивати дітей, як ми бачимо у дедалы більшій кількості".

Виступаючи у Варшаві, Джонсон сказав, що на нашому європейському континенті сталася "катастрофа", а Путін "фатально недооцінив" силу опору українців та "рішучість" Заходу.

Прем’єр-міністр також віддав шану "лідерству та мужності" президента України Володимира Зеленського.

Як повідомляв Укрінформ, у неділю ввечері президент України обговорив із прем'єр-міністром Великої Британії та президентом Польщі актуальну безпекову ситуацію та узгодив подальші спільні кроки щодо протидії російській агресії.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.