Суспільство
За кордоном
Політика

Джонсон провів телефонну розмову з Путіним (ВІДЕО)

03.02.2022
Говорили й про "гарантії безпеки" Москви.

Прем'єр-міністр Британії Борис Джонсон у телефонній розмові з президентом РФ Володимиром Путіним попередив його про наслідки у разі нападу на Україну.

"Сьогодні вдень я розмовляв з президентом Путіним, щоб висловити глибоку стурбованість ворожою діяльністю Росії на українському кордоні. Будь-яке подальше вторгнення на українську територію буде трагічним прорахунком. Діалог і дипломатія – єдиний шлях вперед", – заявив Борис Джонсон.

Прем'єр-міністр підкреслив, що в рамках політики відкритих дверей НАТО всі європейські демократії мають право прагнути до членства в НАТО. Це право повною мірою поширюється на Україну. Він також повторив, що НАТО є оборонним союзом.

"Лідери погодилися, що загострення нікого не цікавить. Прем'єр-міністр підкреслив важливість діалогу та дипломатії, а також необхідність залучення України до переговорів", – повідомляє пресслужби прем'єра.

Зазначимо, прем'єр-міністр Британії провів бесіду із главою країни-агресора після візиту до України.

Водночас у Кремлі ці перемовини назвали досить докладними: лідери обмінялися думками щодо можливих підходів до даних питань.

Сам прем'єр-міністр Британії Борис Джонсон записав відеопідтримку для України та ще раз попередив Володимира Путіна про "червоні лінії". У відео показані моменти візиту Джонсона до нашої країни.

Нагадаємо, Борис Джонсон наголосив, що Британія впродовж останніх років надавала та продовжує надавати Україні допомогу для зміцнення її безпеки й оборони.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.