Новини
Україна

Зеленський розповів про домовленості з Джонсоном (ВІДЕО)

Глави держав обговорили безпеку та стабільність України, активізацію взаємодії у сфері кіберзахисту та кібербезпеки, а також комплекс заходів щодо стримування РФ.

У Києві зустрілися президент України Володимир Зеленський та прем’єр-міністр Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Борис Джонсон для обговорення російської ворожої діяльності.

Про це повідомляє Офіс президента України.

"Прем’єр-міністр Джонсон запевнив мене щодо повної підтримки суверенітету й територіальної цілісності України, у готовності до подальшої взаємодії, зокрема й у межах Кримської платформи, з метою деокупації нашого півострова, повернення всіх наших українських територій", – зазначив Володимир Зеленський.

За його словами, під час зустрічі сторони обговорили комплекс кроків щодо стримування Російської Федерації.

"Тут моя думка відома. Будь-які заходи дієві до, а не після. Профілактика краще, ніж реанімація. Це доводить і нещодавнє рішення британського уряду щодо розробки закону, який посилить та розширить санкції за агресію проти України", – наголосив глава держави.

Крім того, з прем’єр-міністром Великобританії було досягнуто домовленості про спільні дії задля забезпечення миру, безпеки та стабільності в Чорноморському регіоні, а також активізацію взаємодії у сфері кіберзахисту та кібербезпеки.

Борис Джонсон наголосив, що його держава впродовж останніх років надавала та продовжує надавати Україні допомогу для зміцнення її безпеки й оборони.

"Ми спільно з іншими державами готуємо пакет санкцій та інших заходів, які буде активовано в ту саму хвилину, коли нога російського солдата перетне український кордон і ступить на українську територію. Ми це робимо, щоб продемонструвати свою відданість захисту свободи, демократії та суверенітету України перед лицем агресії", – сказав голова британського уряду.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський анонсував створення професійної армії в Україні, що передбачає низку змін для українських військових.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.