#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Боярка
Києво-Святошинський район

Дитсадок "Лісова казка" "прокачають": скільки коштів виділило керівництво Боярки

12.04.2019 Катерина Бенке 0

На позачерговій сесії Боярської міської ради депутати прийняли зміни до бюджету Боярки.

Проект прийнятого рішення оприлюднили на сайті Боярської міськради.

Зокрема, близько 95 тисяч гривень виділять на дитячий садочок "Лісова казка". За ці кошти планують замінити електропроводку та купити холодильник. Ремонт запланували по тій причині, що цей ДНЗ працюватиме цього року влітку.

Солідну суму отримає комунальне підприємство "БГВУЖКГ". За рахунок зменшення асигнування на програму енергоефективності підприємству виділять гроші на новий світлофор по вулиці Хрещатик. Також один з четвертю мільйона гривень нададуть на капітальний ремонт тротуару по вулицям Грушевського та Вокзальній.

Крім того, за рахунок перевиконання бюджету, міська рада направить півмільйони на розробку документації по ремонту боярських доріг, а ще близько двох з половиною мільйонів - на авто для "БГВУЖКГ".

Не забули у раді і про культуру: 650 тисяч піде на утпелення Будинку культури та 500 тисяч - на спорудження пам'ятнику "Борцям за волю України".

Змінили і призначення 1,3 мільйона гривень, які призначались для коригування генплану. Ці кошти підуть на розробку нового генерального плану міста.