#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Боярка
Події

Дистанційний фестиваль у Боярці добігає кінця

16.12.2020 Дар'я Сафронова 0

Всеукраїнський молодіжний мистецький фестиваль імені Івана Коваленка проходив дистанційно у зв'язку з кооронавірусною інфекцією.

Участь у фестивалі взяла молодь з різних міст та областей, у тому числі Боярка та Ірпінь. Про це повідомляє Боярська міська рада.

Учасники конкурсу надсилали відеозаписи своїх виступів, розміщених у YouTube. Представники Оргкомітету та члени журі також працювали дистанційно.

У 2020 році в рамках Фестивалю відбулися такі конкурси:

  • Конкурс пісенної лірики «Віршована мелодія».
  • Конкурс читців «Сила слова» 
  • Вокальний конкурс «Осіння пісня».
  • Конкурс гітаристів «Боярський Хрещатик».

У 2020 році закладено підвалини до набуття Фестивалем ім. Івана Коваленка статусу міжнародного. Серед членів журі конкурсу гітаристів «Боярський Хрещатик» взяли участь митці з Туреччини та Мексики.

До того ж, цього року закладена перспектива до створення в рамках Фестивалю конкурсу «Магія голосу», що передбачає виконання віршів Івана Коваленка в аудіозапису. А поки що це була одна з номінацій, в якій маємо перших переможців. 

Загалом у конкурсах взяло участь приблизно 130 учасників з 35 навчальних закладів Вінницької, Житомирської, Київської, Миколаївської та Сумської областей.

Повідомляється, що замість проведення традиційного гала-концерту, буде створено фільм на основі номерів-переможців.

"Уже зараз можна сказати: Всеукраїнський молодіжний мистецький фестиваль імені Івана Коваленка відбувся! Фестиваль розвивається і виходить на новий, ще вищий рівень", - йдеться в повідомленні.

"Погляд" писав, що у Броварах до міжнародного дня людей з особливими потребами проходив фестиваль творчості "Повір у себе".

Як повідомляв "Погляд", у Боярці закликають малечу до фольклорної пісні. Через народну пісню діти вивчають українську історію та культуру.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube

Фото: pixabay