Дуб-велетень – пам’ятка природи поруч із «Зеленим яром Гостомеля»
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/Gost-Zel-yar.jpg)
У Гостомелі є чудова пам’ятка природи, яка заслуговує на заповідання та охорону. Це дуб-велетень по вул. Молодіжній. Важко сказати, скільки йому років – можливо, 300-500.
А поруч знаходиться ще декілька реліктових дубів, що ростуть у так званому «Зеленому ярі Гостомеля». Його поступово засипають ґрунтом та сміттям.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/Gost-Zel-yar-1.jpg)
Публічна кадастрова карта України не містить інформації про цей унікальний природний об’єкт.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/Gost-Zel-yar-2.jpg)
Хотілося б, щоб ця місцина отримала охоронний статус та перетворилася на справжню зелену перлину селища, слугувала місцем відпочинку для місцевих жителів, приваблювала до себе туристів.