ДТП у Бучі: водій збив пішохода
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/FB_IMG_1576169527245.jpg)
Не встигла Буча оговтатися від смертельної ДТП за участю маршрутки, як нова аварія. Сьогодні, 12 грудня, біля місцевої школи номер 4 водій збив пішохода. Про це повідомила місцева жителька Таїсія Масіна, розмістивши відповідне відео у Фейсбук.
"ДТП на Енергетиків. Навпроти 4-ої школи збитий пішохід. Чоловік років 50. У свідомості. Відвезла швидка. Водій їхав по тротуару. Провину не визнає. Поліції пояснює, що пішохід вдарив по машині пластиковою пляшкою, а він у відповідь вдарив машиною", - написала Таїсія.
Більше фото, а також відео можна переглянути ТУТ.