ДТП на автодорозі Київ - Чернігів: є постраждала
Як повідомили "ПОГЛЯДу" у Броварському відділі поліції, 1 грудня 2019 року приблизно о 17:20 у Броварському районі, на автодорозі Київ-Чернігів сталася дорожньо-транспортна пригода.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/yzobrazhenye_viber_2019-12-03_15-09-51.jpg)
Громадянин, керуючи ГАЗ-3302 рухаючись по в напрямку міста Київ на 23 км змінюючи напрямок свого руху, перебудовуючись у смугу для гальмування, не надав перевагу в русі автомобілю Opel Vectra, який рухався в попутному напрямку.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/yzobrazhenye_viber_2019-12-03_15-09-50.jpg)
У результаті ДТП пасажир Opel отримала тілесні ушкодження.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/yzobrazhenye_viber_2019-12-03_12-26-33-1.jpg)