Новини
Суспільство
Україна-суспільство

ДСНС завершила тестування системи оповіщення

24.09.2022
Наступні повідомлення будуть тільки в разі реальної загрози.

ДСНС завершила тестування системи оповіщення - зображення

Державна служба з надзвичайних ситуацій сьогодні завершила тестування системи оповіщення. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив заступник голови ДСНС Роман Примуш ввечері в п’ятницю, 23 вересня.

"Сьогодні ДСНС успішно завершило тестування сучасної системи інформування населення Cell Broadcast. Така система – це світовий досвід інформування населення про загрози для їхнього життя. Розумію, що процес тестування, який ми розпочали 7 вересня, викликав ряд незручностей і обріс мемами, але величезна кількість технічних рішень і питань, які потрібно було вирішити вимагала певного часу для тестування", –

заступник голови ДСНС Роман Примуш

За його словами, минулоріч впровадження цієї системи оцінили в декілька мільйонів доларів і майже рік часу на всі роботи, але завдяки підтримці низки партнерів ДСНС реалізувала цей проєкт на безкоштовній основі.

Зазначається, що тепер наступні повідомлення будуть тільки в разі реальної загрози.

Нагадаємо, днями Шмигаль озвучив план демілітаризації ЗАЕС.

Як повідомлялося, на початку вересня в МАГАТЕ також закликали створити на базі ЗАЕС зону ядерної безпеки та захисту. До цього експерти МАГАТЕ на місцях оцінювали фізичні пошкодження на ЗАЕС, визначали працездатність основної та резервної систем ядерної безпеки та захисту. Місія МАГАТЕ вирушала до Запорізької атомної електростанції 29 червня. Натомість 30 серпня повідомлялося, що місія Міжнародного агентства з атомної енергії для того аби відвідати окуповану росіянами Запорізьку АЕС прибула в Україну. А на початку вересня гендиректор МАГАТЕ Рафаель Гроссі заявив, що відтепер представники міжнародного агентства постійно перебуватимуть на Запорізькій АЕС. Зокрема, 5 вересня стало відомо, що на Запорізькій АЕС залишилися два представники МАГАТЕ.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.