Новини
Суспільство
Київ

Домашнє насильство у Києві: більше 400 звернень за тиждень

10.02.2020 Надiя Проценко 0

За минулий тиждень у Києві було зафіксовано 437 звернень щодо домашнього насильства. Звернення надходять переважно від жінок, менше – від чоловіків та дітей.

Домашнє насильство у Києві: більше 400 звернень за тиждень

Саме стільки зафіксували звернень працівники поліції, районних соціальних служб та Київського міського центру по роботі з жінками, за минулий тиждень. «Найбільше звернень надійшло у Дніпровському районі (45), найменше – у Печерському (12)», – зазначила Марина Хонда, заступниця голови КМДА Марина Хонда.

За її словами, протягом минулого тижня Київський міський центр по роботі з жінками отримав 82 звернення щодо домашнього насильства. З них від жінок надійшло 76, а від чоловіків – 8. Також у Києві зафіксовано 8 випадків домашнього насильства над дітьми. Двох кривдників направлено для проходження корекційних програм.

Найбільше звернень зафіксували працівники поліції – 248. Правоохоронці винесли 109 термінових заборонних приписів, які забороняють кривднику наближатися до постраждалої особи, чи перебувати в одному місці терміном до 10 діб.

Для мешканців Києва діє «гаряча» лінія з протидії домашнього насильства, яка працює цілодобово за телефонами: 15-00 та 272-15-00.

Нагадаємо, що у Васильківському районі на Київщині в березні минулого року був відкритий Притулок для осіб, які постраждали від насильства, звернутись до якого можна за номером: 067 341 48 95

Також «Погляд» писав про онлайнкурс, створений для боротьби з домашнім насильством.