Новини
Гостомель
Кримінальні новини
Київщина-суспільство

Договір на спорудження у Гостомелі садочка уклали з порушенням закону?


Фото: Київська обласна прокуратура

Виявили порушення закону при укладанні договору на будівництво у Гостомелі садочка на 144 місця вартістю понад 11 млн грн. Прокуратура вимагає скасувати цей документ у суді.

Як зазначає прокуратура Київщини, захисту прав дітей та держави у сфері освіти приділяється особлива увага.

Задля цього прокуратура постійно здійснює моніторинг відкритої інформації щодо процедур закупівель за бюджетні кошти, яка розміщена на Prozorro.

Так, Ірпінський відділ Києво-Святошинської місцевої прокуратури за його результатами виявив факт порушення органом місцевого самоврядування вимог Закону України «Про публічні закупівлі».

Це стосується підписання договору на будівництво дошкільного дитячого закладу на 144 місця вартістю понад 11 млн грн.

У лютому прокуратура подала до Господарського суду Київської області позов у інтересах держави в особі Північного офісу Держаудитслужби про визнання цього документа недійсним. Цю заяву розглядають у суді.

Аналіз різних джерел засвідчив, що мова, швидше за все, йде про спорудження дитсадка у Гостомелі.

Ми розповідали, що раніше прокуратура встановила факт невиконання зобов’язань за підрядними договорами. Це стосується капремонту та реставрації під’їздів житлових будинків у Гостомелі. Сума збитків, яких підрядник завдав місцевому бюджету, сягала майже 115 тис. грн.

Також наприкінці минулого року за неякісний капітальний ремонт та реконструкцію покрівель житлових будинків за чотирма адресами у Гостомелі з підрядника стягнули 219 тис. грн завданих збитків.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.