Новини
Україна
Новини Київської області
Бориспіль
Новини світу

До Європи із підробним паспортом: афера в іноземців провалилася


 Співробітники Держприкордонслужби  в пункті пропуску «Бориспіль» викрили  чотирьох громадян Ірану, які намагалися провернути афери.

  Скористатися підробленими документами та вилетіти до країн Європейського Союзу іноземцям, які транзитом прямували через Україну, завадили військовослужбовці Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ».
До подорожей, як з'ясувалося, іноземці ретельно готувались, адже придбали частково та повністю підроблені паспорти.

У першому випадку громадянин Ірану використовуючи частково підроблений паспортний документ громадянина Бразилії, намагався вилетіти до Франкфурта. При цьому іноземець приховав свої справжні іранські документи. Як встановили прикордонники – у паспорті, що використовував горе-мандрівник, замінена сторінка з установчими даними. Зі слів іноземця – частково підроблений закордонний паспорт він придбав у Стамбулі, заплативши за нього 3500 доларів США.


Інший громадянин Ірану спочатку повідомив, що летить до Єревану, пред’явивши відповідний квиток та паспорт. Але пильність допомогла прикордонникам вивести іноземця «на чисту воду». Виявилося, що «завбачливий турист» мав з собою підроблений документ громадянина Польщі, по якому планував потрапити на рейс до Варшави. Під час розмови іноземець повідомив, що підроблений паспорт та ID карту громадянина Польщі придбав в Туреччині. Зі слів фальшиві документи обійшлися йому в 10 000 доларів США. 

Ще двох громадянок Ірану, які мали намір по чужих? документах потрапити до Мадриду виявили щойно в цьому ж пункті пропуску. Горе-мандрівниці використовували чужі французькі паспорти, які придбали в Туреччині за 7000 євро.
Усім іноземцям прикордонники на три роки заборонили в’їзд на територію України.

Окремий контрольно-пропускний пункт "Київ"