Новини
Новини Київської області
Ірпінь

До уваги підприємців: із 1 жовтня у Приірпінні змінюються рахунки для сплати податків


Вже з 1-го жовтня у Приірпінні, як і у всій країні, змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів  у зв'язку з їх відкриттям відповідно до вимог стандарту IBAN. Про це повідомляє Ірпінське управління ГУ ДПС у Київській області.

Державною Казначейською службою України на виконання п.3 Постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про  запровадження міжнародного банківського рахунку  (IBAN) в Україні» здійснено заміну діючих рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог стандарту IBAN, тобто, відбувається перехід на міжнародний формат рахунків, який матиме 29 символів (букви та цифри), зі збереженням довжини номера рахунку аналітичного обліку –  не більше 14 цифрових  символів, до якого додано решту символів відповідно до вимог стандарту IBAN.

При обслуговуванні бюджетів за доходами з 1-го жовтня 2019 року Казначейством будуть використовуватись нові реквізити бюджетних рахунків.

Нові реквізити бюджетних рахунків розміщені на сайті ГУ ДПС у Київській області у рубриці «БЮДЖЕТНІ РАХУНКИ» за посиланням:
http://kyivobl.tax.gov.ua//byudjetni-rahunki/.