Київщина
Суспільство

До столиці прибули перші врятовані мешканці окупованих міст та сіл Київщини

09.03.2022
Раніше стало відомо, що окупанти не випустили з Бучі та Гостомеля автобуси з мирними громадянами. Однак в інших населених пунктах евакуацію частково вдалося провести.

До столиці прибули перші врятовані мешканці окупованих міст та сіл Київщини - зображення

Як повідомила пресслужба Національної поліції Київської області, на цей час велика кількість населених пунктів знаходяться під контролем російських військ.

Але частину людей вдалося вивезти. Для евакуйованих із зон окупації було розгорнуто польову кухню. Поліцейські також заявили, що серед людей, яких привезли до Києва, є поранені. 

Тож сьогодні до Києва прибули евакуаційні колони з Ірпеня та Романівки, а також був відправлений транспорт до Ворзеля, Бучі та Гостомеля. Правоохоронці та влада планують вивезти якнайбільше людей, які зараз перебувають на території окупованих населених пунктів.

Співробітники правоохоронних органів також просять із розумінням ставитися до процедури перевірки людей, які прибули з окупованих територій.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.