До міської ради прийшли обурені інвестори недобудованого ЖК “Чехов Парк”
Життя вирувало не тільки в приміщенні міськради, де відбувалося позачергове засідання сесії. Під стіни муніципалітету прийшли інвестори. Люди вклали гроші в житловий комплекс скандального забудовника Антона Мирончука “Чехов Парк ”. І вже два роки чекають, коли фаворит колишнього міського голови Карплюка добудує цей сумновідомий ЖК.