Новини
Київщина-суспільство
Київ

До Київського суду подали позов на 1 млн грн за перевірку COVID-сертифікатів


Також позивач вимагає забрати у правоохоронців право  перевіряти документи, що підтверджують вакцинацію від COVID-19, та тести у громадських місцях.

Про це повідомляє пресслужба окружного суду у Facebook.

До Окружного адміністративного суду Києва подали позов із вимогою стягнути з Державної казначейської служби України 1 млн грн моральної шкоди на користь позивача черех перевірку COVID-сертифікату. Також позивач просить оскаржити перевірки COVID-сертифікатів та тестів правоохоронцями на вулицях, у парках, розважальних та закладах громадського харчування, транспорті.

Позивачем виступив мешканець Миколаєва. За його ініціативою, в ОАСК було зареєстровано позов, проте рішення про відкриття провадження ще не прийнято.

Нагадаємо, наприкінці жовтня столичний регіон потрапив до «червоної зони». А з 13 листопада на Київщині посилять обмеження в маршрутках, автобусах та електричках. В суботу в громадський транспорт пускатимуть лише вакцинованих або з тестом.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.