Новини
Україна
Київщина
Бориспіль

До кінця року скоротимо близько 27% співробітників - гендиректор аеропорту "Бориспіль" Павло Рябікін

07.08.2020 Оксана Кириленко 0

За минулі шість місяців за обсягами пасажиропотоку аеропорт "Бориспіль" повернувся до рівня аналогічного періоду 2006 року.

фото прес-служби Міжнародного аеропорту «Бориспіль»

Через коронавірус знизився попит на перельоти, через це компанія не лише зменшила кількість рейсів, але й частково призупинила виконання польотів по деяких направленнях.

Про це розповів генеральний директор ДП МА "Бориспіль" Павло Рябікін в інтерв'ю "Бізнес-Цензор".

Зокрема він зазначив, що до кінця року у компанії скоротять близько 27% співробітників.

«Ми зараз знаходимося на другій хвилі скорочення. Вже скоротили всі вакансії за тимчасовими договорами - це близько 500 чоловік. Зараз проводимо фактичні скорочення і до кінця року у нас залишиться 3700 - 3600 працівників», - розповів Рябікін.

Він також додав, що не дає гарантій того, що на цьому процес скорочення закінчиться.

На даний час працівників аеропорту перевели в режим вимушеного простою - вони отримують мінімальну плату, яка обчислюється у відсотках від базової ставки. Люди працюють по змінах. На роботу виходять співробітники із розрахунку до 30% виробничих потужностей. Кожні 2-3 тижні відбувається ротація, щоб усі могли працювати і заробити.

«Такий режим роботи триватиме до кінця цього року. І, цілком можливо, чекає нас і в наступному», - зауважив Рябікін.

Керівник "Борисполя" із сумом визнав, що працівники знаходяться у пригніченому настрої, адже звикли до зовсім іншого життя, коли є доходи, робота і премії - сьогодні цього немає.

«І психологічно дуже важко людям пояснювати, які пропрацювали тут по 10-15 років, що, на жаль, зараз підприємство "не потребує" ваших послуг», - наголосив Павло Рябікін.

Раніше "Погляд" писав, що міжнародний аеропорт «Бориспіль» планує скоротити цього року 700 працівників внаслідок падіння доходів через призупинення регулярного авіасполучення.

Також у Жулянах повідомляли про скорочення половини працівників.