До Канівського водосховища запущено майже 7 тонн риби
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/1106_RYba_osn.jpg)
Київський рибоохоронний патруль: вселення відбулось коштом держбюджету. Зарибок надала Херсонщина
Учора, 5 листопада, до Канівського водосховища на затоці «Верблюд», що в Оболонському районі Києва, випущено 7 тонн риби за рахунок держбюджету. Загалом це 250 тисяч екземплярів рослиноїдних видів риб та коропа вагою приблизно 25 грамів і 4,5 тисяч штук щуки, кожна з яких важилав середньому 100 грамів. Зарибок виростили в ДУ «Херсонський виробничо-експериментальний завод з розведення молоді частикових риб» та ДУ «Новокаховський рибоводний завод частикових риб».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/1106_Ryba3.jpg)
«Контроль за проведенням робіт із вселення водних біоресурсів здійснювали працівники Київського рибоохоронного патруля. Також у заході взяли участь Голова Держрибагентства Ярослав Бєлов, заступник начальника Управління Держрибагентства у м. Києві та Київській області Олег Баздуганов, директор Херсонського та Новокаховського рибзаводів Юрій Ковальов, президент ВГО «Громада рибалок України» Андрій Неліпа, громадськість та рибалки, повідомив Київський рибоохоронний патруль.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/11006_RYba1.jpg)
Олег Баздуганов зауважив, що зариблення – це важлива складова розвитку рибної галузі. «За рахунок штучного відтворення здійснюється вагоме поповнення природних популяцій аборигенних та рослиноїдних видів риб».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/1106_Ryba4.jpg)
Зариблення Канівського водосховища продовжується – 10 листопада о 9 годині на Оболонському пляжі Києва відбудеться чергове вселення водних біоресурсів до Канівського водосховища. Коштом держбюджету до водойми вселять майже 200 тисяч екземплярів рослиноїдних видів риб та коропа, загальною вагою понад 5 тонн.