До 50-річчя Музею Пирогово, влаштують фотовиставку про історію культурного закладу
За ініціативи Національного музею народної архітектури та побуту України (с. Пирогів) у рамках проекту Аrt camp відбудеться фотовиставка «Територія традиції» присвячена 50-річчю Музею.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/630_360_1553937356-104.jpg)
Виставка світлин відкриється 6 листопада о 15:00 і функціонуватиме до 29 листопада. Її відвідувачі познайомляться з фотохронікою становлення Музею від заснування і дотепер.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72625944_10156851674971743_8914408947327172608_n.jpg)
На фотографіях Музей постає як мальовничий ландшафтний парк, в якому представлені всі історико-етнографічні регіони України: Наддніпрянщина, Південь України, Полтавщина і Слобожанщина, Полісся, Поділля, Карпати.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/pirogovo-5.jpg)
На світлинах можна побачити регіональне розмаїття житлових, виробничих та культових споруд ХVІ – поч. ХХ ст., а також мальовничі краєвиди давнього українського села, народні свята, ярмарки народних ремесел.
Експозиція виставки буде доповнена комплексами народного одягу з різних регіонів України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/maxresdefault-8.jpg)
Виставка дає можливість відвідувачам збагатити своє уявлення про Національний музей народної архітектури та побуту України http://www.pyrohiv.com/ як культурний центр загальнонаціонального значення, що відіграє непересічну роль у відродженні, розвитку та популяризації традиційної української народної культури.