Новини
Українка
Повітря

До 2030 року Україна планує скоротити викиди парникових газів на 65%

06.04.2021 Бобрик Юлія 0

Це буде другим внеском країни до Паризької угоди.

Фото: pixabay.com

Про це повідомили на Facebook-сторінці Міндовкілля.

Україна представила проєкт другого національно визначеного внеску України до Паризької угоди. Документ пропонує на національному рівні скоротити викиди парникових газів на 65 % у 2030 році порівняно з 1990 роком.

Довідка. Паризька угода — угода в рамках Рамкової конвенції ООН про зміну клімату щодо регулювання заходів зі зменшення викидів діоксиду вуглецю з 2020 р.

Після схвалення проєкту Урядом, документ мають подати до Секретаріату Рамкової конвенції ООН про зміну клімату для виконання Україною міжнародних зобов’язань.

Фото: Facebook/Міндовкілля

Як повідомляв «Погляд» наразі в Україні також пропонують всім охочим долучитися до розробки водної стратегії. Про те, що водну політику України збираються «перезавантажити» стало відомо ще в березні. Тоді ж у Вишгороді вже навіть відкрили сучасну лабораторію моніторингу вод за півмільйона євро.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.