Новини
Бориспіль

До 14 років в'язниці засуджено бориспільця, який згвалтував та вбив власну матір

13.09.2018 Наталія Ярова 0

Завдяки прокуратурі Київської області в апеляційній інстанції до 14 років позбавлення волі засуджено нелюда-сина, який перебуваючи у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння, згвалтував та задушив рідну матір

За підтримки обвинувачення прокуратурою Київської області Апеляційним судом області обвинуваченого визнано винним та засуджено до 14 років позбавлення воліза згвалтування та вбивство матері.

Установлено, що у серпні 2015 року 16-річний хлопець, перебуваючи у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння, за місцем свого проживання в м. Бориспільзгвалтував та задушив рідну матір. В результаті удушення потерпіла померла.

Дії зловмисника кваліфіковано за ч. 3 ст. 153 (задоволення статевої пристрасті неприродним способом із застосуванням фізичного насильства, що спричинило особливо тяжкі наслідки) та п. 10 ч. 2 ст. 115 (вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині поєднане із насильницьким задоволенням статевої пристрасті неприродним способом) КК України.

За клопотанням прокуратури обвинувачений перебував під вартою.

Завдяки якісному підтриманню публічного обвинувачення  Бориспільською місцевою прокуратурою в суді першої інстанції обвинуваченого визнано винним та засуджено до 14 років позбавлення волі.

Не погоджуючись із таким рішенням суду, захисник обвинуваченого подав апеляційну скаргу, в якій просив скасувати рішення суду першої інстанції та виправдати хлопця за недоведеністю його вини у вчиненні вказаних кримінальних правопорушень.

За результатами судового розгляду, завдяки наполегливості прокуратури Київської області в апеляційній інстанції, хлопця визнанно винним у вчиненні інкримінованих кримінальних правопорушень та засуджено остаточно до 14 років позбавлення волі.

Вирок суду набрав законної сили. Наразі молодик реально відбуватиме справедливе покарання, під час якого примусово лікуватиметься від хронічного алкоголізму та наркоманії.

Прес-служба прокуратури Київської області