Новини
Україна

До 100 тисяч гривень на розвиток: стартував конкурс "Час діяти, Україно" (ВІДЕО)

Також обов’язковою умовою участі у конкурсі є співфінансування проєкту зі сторони учасників конкурсу. Розмір внеску має бути не менше 50% від очікуваного фінансування зі сторони Фонду.

10 квітня стартував новий сезон грантового конкурсу для локальних ініціатив у громадах.

Цьогоріч громадські організації, комунальні підприємства та благодійні фонди з 13 областей зможуть залучити на власні ініціативи понад 14 мільйонів гривень. Територіально конкурс поширюється на міста та села Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Полтавської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської областей та м. Київ.

Всеукраїнський конкурс соціальних ініціатив "Час діяти, Україно!" проводиться дев’ятий рік поспіль та реалізовується Благодійним фондом "МХП-Громаді". Про головну місію конкурсу та його умови - дивіться у сюжеті.

Нагадаємо, родина ветерана та волонтерки заснували кавово-чайний клуб "TeaKava" в Ірпені. Це місце, де можна працювати, проводити заходи та організовувати різноманітне дозвілля для гостей. Минулого року засновник закладу Федір Калініченко взяв участь у конкурсі бізнес-ідей ” Роби своє з Kurator” який започаткований для підтримки бізнесу напрямку Horeca. Підприємець отримав 100 тисяч гривень на розвиток своєї справи.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція.