Новини
Новини Київської області
Ірпінь

Конкурс "Роби своє з Kurator": відновлення сімейного бізнесу ветерана та волонтерки в Ірпені (ВІДЕО)

Минулого року засновник закладу Федір Калініченко взяв участь у конкурсі бізнес-ідей ” Роби своє з Kurator” який започаткований для підтримки бізнесу напрямку Horeca. Підприємець отримав 100 тисяч гривень на розвиток своєї справи.

Сімейна справа. Родина ветерана та волонтерки заснували кавово-чайний клуб "TeaKava" в Ірпені. Це місце, де можна працювати, проводити заходи та організовувати різноманітне дозвілля для гостей.

Бізнес почав працювати ще перед повномасштабним вторгненням. Після деокупації Київщини власникам довелось власними силами відновлювати клуб, що постраждав від російської агресії.

Минулого року засновник закладу Федір Калініченко взяв участь у конкурсі бізнес-ідей "Роби своє з Kurator" який започаткований для підтримки бізнесу напрямку Horeca. Підприємець отримав 100 тисяч гривень на розвиток своєї справи. На що витратив грантові кошти - дивіться у сюжеті.

Нагадаємо, в Ірпені ОСББ відновило будинок та отримало повну компенсацію у розмірі 2,7 млн грн. Зазначається, що в будинку, який був пошкоджено внаслідок атаки рф, замінили вікна, балконні блоки та зовнішні й внутрішні двері, фасади, дах та каналізаційну систему.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція.