Без рубрики
Новини
Бориспіль

Для зручності пасажирів чи для доходу? У "Борисполі" незручний паркан залишиться

27.05.2019 Оксана Кириленко 0

Паркан на дорозі поруч з терміналом D, який розміщений у зоні прильоту і заважає зустрічаючим і стороннім службам таксі забирати пасажирів встановили на початку 2014 року. На початку 2016 року міністр інфраструктури Володимир Омелян назвав зняття обмежень для автомобілів в зоні прильоту/вильоту одним з KPI (ключовий показник ефективності, - прим.) Для керівництва аеропорту Бориспіль.

Однак гендиректор підприємства Павло Рябікін розповів, що незручний паркан демонтувати не будуть,  інформує avianews.

«Нічого не будемо робити, тому що це вимога ICAO (Міжнародної організації цивільної авіації, - прим.), як організувати першу лінію. Вона повинна бути зарезервована під таксі, автобус, спеціальний транспорт, висадку екіпажу. Ця лінія не повинна ніким займатися і повинна забезпечувати транзит», - сказав  він.

Пасажирів він порадив зустрічати, заїжджаючи на багаторівневий паркінг, який аеропорт відкрив 23 травня, а для боротьби з порушниками правил дорожнього руху, які зупиняються посеред дороги в кінці забору, щоб забрати пасажирів, аеропорт має намір залучити поліцію.

«Ви забуваєте одну важливу деталь: всі порушення виникають через те, що таксі хоче зустріти пасажира безкоштовно. Ось це «безкоштовно» - це та сама дрібниця, про яку всі забувають. Покажіть мені аеропорт, де машина може приїхати і встати безкоштовно? Ми отримуємо від кожного таксі близько 100 грн за заїзд. Це плюс до тарифу природно, але ми отримуємо від цього додатковий дохід», - підкреслив Рябікін.