Новини Київської області
Події

Для жителів Київщини провели тренінг на випадок НС

Близько пів сотні учасників тренувань дізналися про правила поведінки у випадку надзвичайної ситуації.

Для жителів Київщини провели тренінг на випадок НС - зображення

Про це повідомив державний телеканал ДОМ. Зазначається, що для цивільного населення провели тренінг – як поводитися в надзвичайних ситуаціях

Учасникам, а на тренінг прийшли понад пів сотні жителів Київщини, розповіли, як користуватися зброєю, надавати першу медичну допомогу та багато іншого. Заняття тривало близько шести годин, до нього приєдналися пів сотні учасників.

Подібні заходи проводять з метою підняття національного духу перед ймовірною військовою загрозою. Незабаром мають провести спеціальні заняття у школах та літніх таборах для старшокласників.

Повідомляється також, що наступні навчання пройдуть в Обухові 27 лютого. Також організатори планують провести спеціальні заняття у школах та літніх таборах для старшокласників.

Раніше у Броварах пройшов навчально-тренувальний збір по тривозі особового складу. Такі тренування проводять з метою перевірки швидкості реагування співробітників поліції у разі ускладнення оперативної обстановки у регіоні.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.