Новини
Суспільство
Технології

Для віддаленої роботи Microsoft запустила нову платформу

05.02.2021 Оксана Кириленко 0

На думку розробників, платформа Viva допоможе полекшити роботу, як роботодавцям так і працівникам.

Фото: Microsoft

Платформа в основному вже запущена в роботу, а частина її функціоналу буде реалізована протягом цього року.

Про це повідомляє The Verge.

Viva інтегрована в Microsoft Teams і працює як інтранет, збираючи в одному місці важливі компоненти бізнесу.

В платформі чотири основних модулі — це зв’язок, ідеї, навчання і теми. Модуль Connections забезпечує внутрішні комунікації і виступає як шлюз до цифрового робочого місця. Модуль Insights містить дані для менеджерів і керівників, допомагаючи формувати робочі моделі та налаштовувати робочий процес. Модуль Learning присвячений навчанню і розвитку співробітників. Модуль Topics являє собою своєрідну енциклопедію організації, накопичуючи в ній різні тематичні картки з документами та відеоматеріалами.

Microsoft заявляє, що Viva Insights буде включати дані для менеджерів і керівників для відстеження робочих моделей і тенденцій, але ця конфіденційність буде захищена.

Нещодавно ми розповідали, що Google ввів у експлуатацію підводний кабель для високошвидкісної передачі даних між США та Європою.

Читайте також: Microsoft Edge тепер сповіщатиме своїх користувачів про викрадені паролі .

Будьте у русі найсвіжіших новин Київщини, України та світу разом з нами – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина», Instagram @poglyad.news та дивіться на YouTube.