Новини
Київщина
Здоров'я
Київщина-суспільство

Для лікарень Київщини "Епіцентр" закупить апарати штучної вентиляції легень

09.04.2020 Косянчук Інна 0

Соціально відповідальний бізнес долучається до боротьби з поширенням коронавірусу. КОДА та «Епіцентр» домовились про співпрацю в протидії COVID 19 в області

Київська облержадміністрація до протидії коронаіірусу залучає все більше соціально відповідальних компаній, які ведуть бізнес в області. Нещодавно однією з них стала компанія «Епіцентр», яка  зголосилася допомогти в забезпеченні апаратами для штучної вентиляції легень закладів охорони здоров’я області, які прийматимуть хворих на коронавірус.

«Першочергове завдання керівництва області - підготувати медичні заклади до спалаху хвороби та забезпечити лікарів необхідним обладнанням та засобами захисту. КОДА провела закупку медичного оснащення та паралельно звернулася до небайдужого бізнесу. Наразі однією з компаній, яка висловила готовність надати допомогу Київщині стала мережа «Епіцентр». Ми сподіваємось, що й інші підприємці області не залишаються байдужими», - зазначив тимчасово виконуючий обов’язки голови КОДА  Василь Володін.

«З початком розповсюдження вірусу, група компаній «Епіцентр» відгукнулась на ініціативу президента та створила оперативний штаб для протидії коронавірусу. На потреби країни в боротьбі з хворобою компанія виділила 150 млн грн. На них закуплене медичне обладнання, засоби захисту для медиків та 150 апаратів ШВЛ, які життєво необхідні при важких стадіях COVID 19», йдеться у повідомленні прес-служби «Епіцентру».

Фото з відкритих інтернет-ресурсів