Новини
Боярка
Києво-Святошинський район
ПроХОРОШЕ
Хороші новини

Для Боярки створять стильний туристичний логотип

01.03.2019 Катерина Бенке 0

Боярка отримала перемогу в авторському конкурсі "Цікаве містечко". Для міста розроблять яскравий туристичний логотип, де будуть представлені місцеві пам'ятки. Про це повідомив автор проекту "Цікаве містечко" художник Олег Яриніч.
"Обирати було дуже складно, адже кожен населений пункт унікальний і порівнювати його з іншими було якось би недоречно. У кожного села, селища чи містечка своя доля, своя історія, визначні місця, тому критеріями відбору були не так туристичні принади, як розкриття потенціалу і бачення власного шляху розвитку населеного пункту і його мешканців", - написав Яриніч.
Місто Боярка все ж сподобалось художнику і розділило перемогу з містом Чортків Тернопільської області. Заявку від Боярки на участь у конкурсі подала працівник Києво-Святошинського ЦСПР Марія Кириленко. Олег Яриніч - мешканець Рівного, - почав проект "Цікаве містечко" у 2018 році. Художник створює незвичні листівки та логотипи, присвячені українським містам. Минулого року унікальний малюнок отримало місто Чорнобиль Київської області.