Новини
Україна
Київщина
Бориспіль

Для аеропорту «Бориспіль» Украерорух розпочав льотні перевірки наземного обладнання

27.05.2020 Оксана Кириленко 0

 Загальний час перевірок становитиме 20 льотних годин.

Літак-лабораторія авіакомпанії «Украерорух» цього тижня здійснює планову льотну перевірку наземних засобів радіотехнічного забезпечення та світлосигнального обладнання для Міжнародного аеропорту «Бориспіль».

Повітряне судно Beechcraft B300 з реєстраційним номером UR-CWА виконує, зокрема, обльоти системи інструментального заходу на посадку, приводних радіостанцій та світлосигнального устаткування, повідомляє Украерорух.

Послуги з льотної перевірки виконуються за договором між Украерорухом та аеропортом «Бориспіль», відповідно до якого у 2020 році впродовж 70 льотних годин буде здійснено обльоти п’ятнадцяти засобів та систем.
Це перший із двох етапів виконання договору, яким передбачено роботи з проведення планових річних перевірок та введення в експлуатацію нового обладнання аеропорту.

Такі перевірки є обов’язковими для сертифікації нового і контролю технічного стану наявного обладнання, яке забезпечує функціонування будь-якого аеропорту та безпеку злетів і посадок на летовищі.

Також авіакомпанія «Украерорух» бере участь у конкурсах на обльоти в інших аеропортах України, зокрема «Одеса», «Миколаїв», «Херсон», «Гостомель», «Львів» і «Запоріжжя», а також для зарубіжних аеропортів та авіаційних підприємств, наприклад Білорусі, Молдови, Узбекистану та інших країн, які цінують якість послуг української компанії.

Довідка.

Авіакомпанія «Украерорух» є структурним підрозділом Украероруху з 1996 року. Авіакомпанія, сертифікована Державною авіаційною службою України, проводить льотні перевірки наземних радіотехнічних засобів та світлосигнального обладнання для підтвердження їх операційної придатності. Наразі ведеться активна робота з розширення бази замовників послуг авіакомпанії з-поміж вітчизняних та закордонних авіапідприємств.

Парк авіакомпанії «Украерорух» складається з повітряних суден Beechcraft B-300 (Super King Air 350) – дводвигунних турбогвинтових літаків, які мають оптимальні аеродинамічні та експлуатаційні льотно-технічні характеристики для проведення льотних перевірок та обладнані сучасними автоматизованими системами льотного контролю виробництва німецької компанії Aerodata AG.

Тендер на проведення льотної перевірки обладнання аеропорту «Бориспіль» проводився на майданчику Prozorro.