Дівчинка з Бучі отримала лист від королеви Великобританії
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/20200326_173401.jpg)
10-річна жителька міста Буча на Київщині Анастасія Прокопчук, учениця Бучанської ЗОШ №1, отримала лист від королеви Великобританії Єлизавети ІІ. Це сталося після того, як Настя посіла 3-тє місце у конкурсі наукових проєктів від благодійного фонду королівської родини "Дівчата в науці", повідомила її мама Марія Микитюк.
Проєкт дівчинки для цього конкурсу, який проходить під патронатом королівської родини, має назву "Дослідження про ріст рослин в умовах вакууму із застосуванням передових досягнень японців".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/FB_IMG_1585236144998.jpg)
У листі написано, що королева з нетерпінням чекає на зустріч і зробить їй омріяний подарунок – сучасний мікроскоп. Церемонія призначена на 26 червня, щоправда, поки невідомо, чи відкриють до цієї дати кордони і наскільки безпечно буде їхати до Великобританії.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/FB_IMG_1585236138540.jpg)