Новини
Україна
Спорт
Суспільство
Різне

Дітям створять більше умов для занять спортом

14.05.2019 Косянчук Інна 0

Дітям створять більше умов для занять спортом

У Президентському Указі йдеться про збільшення кількості фізкультурно-оздоровчих об’єктів

В Указі Президента України Петра  Порошенка №214/2019 від 11 травня 2019 року «Про додаткові заходи щодо державної підтримки сім'ї, охорони материнства, батьківства та дитинства» одним із пунктів встановлюється вжити в установленому порядку заходів щодо відновлення та збереження існуючих, будівництва нових сучасних спортивних об’єктів державних закладів фізичної культури і спорту, у тому числі закладів, що здійснюють фізкультурно-оздоровчу і спортивну діяльність у Збройних Силах України, та їх використання для зайняття спортом дітьми.

Це загалом, а обласним, Київській міській державним адміністраціям за участю органів місцевого самоврядування Указом доручається вживати низки заходів щодо:

– розвитку інфраструктури сучасних спортивних споруд у місцях масового відпочинку, що можуть використовуватися, у тому числі, дітьми різних вікових груп, будівництва нових плавальних басейнів, відновлення та використання існуючих спортивних споруд комунальної власності для зайняття спортом дітьми та підлітками;

– організації у взаємодії з фізкультурно-спортивними товариствами, національними спортивними федераціями з відповідних видів спорту спортивних секцій у закладах освіти.

Керівники багатьох спортивних секцій, тренери, особливо, на місцях, кажуть, що саме державної підтримки у їхній діяльності не вистачає. А через це складно залучити до спортивних занять усіх бажаючих, крім того, є складнощі з придбанням відповідного інвентарю й обладнання, так само нелегко знаходити можливості, аби відправляти дітей на змагання. То ж маємо сподіватися, що ситуація може змінитись на краще.

Указ опублікований на Офіційному інтернет-представництві Президента України.